TENTATIVE!

These brackets may change before the final schedule is released. If you have any issues with your seed, please email ids@paintball-players.org.

Pro RaceTo-7 (Fri-Sun)
4 teams advance from Pro RaceTo-7 (Top 2 per bracket)

1 Los Angeles Infamous
4 San Diego Dynasty
5 Los Angeles Ironmen
8 Chicago Aftershock
9 ART CHAOS
2 Omaha Vicious
3 San Antonio X-Factor
6 Edmonton Impact
7 Tampa Bay Damage
10 upTon 187 cRew

Pro Challengers RaceTo-7 (Fri-Sun)
4 teams advance from Pro Challengers RaceTo-7 (Top 2 per bracket)

1 Houston Heat
4 Sacramento XSV
5 Chattanooga C.E.P
8 Seattle Thunder
9 Moscow Red Legion
2 Texas Storm
3 Houston VcK
6 Trenton Topgun Union
7 Boom
10 Red Storm

Division 1 RaceTo-5 (Fri-Sun)
12 teams advance from Division 1 RaceTo-5 (Top 3 per bracket)

1 ac DALLAS
8 Philadelphia Energy
9 RNT ALLSTARZ
16 Los Angeles Collision
17 St. Louis HuSTLe
24 Distortion
2 TRADEMYGUN OUTLAWS
7 DC Devastation
10 Calgary Thunder Buddies
15 Portland Uprising
18 Sacramento DMG
23 Tampa Bay Revolution
3 Carolina Collision
6 SYRACUSE RHYTHM
11 Static
14 TMG OUTLAW
19 TCP Machine
22 New Jersey Jesters
4 VcK II
5 Revo
12 New England Avalanche
13 New York Outlaws
20 San Diego Pirates
21 L.I.F.T.

Division 2 RaceTo-5 (Fri-Sun)
12 teams advance from Division 2 RaceTo-5 (Top 3 per bracket)

1 Project Mayhem
8 Boom II
9 Zero Tolerance
16 Capital Edge DMG
17 Stratton Oakmont Bears
2 Louisville Asylum
7 CFP Surge
10 Tampa Bay Notorious
15 TCP Wrecking Machine
18 Playground Legends
3 Syndicate
6 Rack City Klutch
11 Revo II
14 Tippmann Effect
19 Blackout
22 SYRACUSE RHYTHM II
4 PR1ME
5 New England Avalanche II
12 P.C. Katana
13 Los Angeles Collision II
20 The Dawgz
21 RNT Kidz

Division 3 RaceTo-4 (Fri-Sun)
16 teams advance from Division 3 RaceTo-4 (Top 2 per bracket)

1 Houston Zone
16 Seattle Ninjas
17 The Buffet Bullies
32 Southern Maryland Mayhem
33 NJ Jesters
2 Chicago Warped
15 Reckless
18 NCPA All-Stars
31 Erie LandSharks
34 Syndicate_II
3 Project Mayhem
14 Chicago Damage Inc. Black
19 Detroit Infamous
30 Revo 3
35 EC Rampage
4 Los Angeles Wrecking Crew
13 Abilene Addiction
20 Bay State Bandits
29 Carolina Breakout
36 Dunk Squad
5 F.H.V.
12 KPS PAINTBALL
21 Fuse
28 Preferred mob
37 Fox 4 Darkside
6 CEP D3
11 Royal Flush
22 Tampa Bay Notorious D3
27 AC417
38 New England Avalanche Black
7 Absolute Chaos
10 new World order
23 Freedom
26 S.I.N
39 Playground Legends II
8 Detroit Action
9 New England Invasion
24 Fotron
25 OHARE NIGHTMARE
40 RNT Kidz D3

Division 4 RaceTo-4 (Fri-Sun)
12 teams advance from Division 4 RaceTo-4 (Top 3 per bracket)

1 Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
8 PR1ME 2
9 Texas PhalanX
16 Master Blasters Resurrection
17 NJ Jesters Kids
24 Montreal Grizzlies
2 Boise Dominators
7 Houston Zone II
10 OUTLAWS
15 Playground Army
18 West Point Black Knights
23 Misfit Toys
3 Flint City CRU
6 AZ Elite
11 Detroit Action II
14 United
19 Damage Control
22 KPS PAINTBALL II
4 Boom IV
5 SA Notorious
12 TCP H8 Factory
13 TopGun Union II D4
20 One Nation
21 CharmCity Chokehold

Division 3 RaceTo-2 (Sun)
6 teams advance from Division 3 RaceTo-2 (Top 3 per bracket)

1 Elite
4 Tampa Revolution
5 Palm Beach Viper Kids
8 Jersey storm
9 Maryland Militia
12 TRE MO beatdown
2 Boom III
3 CPB Clap City All Stars
6 Bad intentions
7 Rhythm
10 Misguided
11 SMTT

Division 4 RaceTo-2 (Sat-Sun)
16 teams advance from Division 4 RaceTo-2 (Top 2 per bracket plus 4 wildcards)

1 Storm Riders
6 Chi-Town Fury Gold
7 ROGUE
12 LEGACY
13 Motor City Wolf Pack
18 Vindictive
2 SA Notorious F.S.U.
5 Total Eclipse
8 Hopkinton Headhunters
11 KPS PAINTBALL III
14 NYC Storm Riders
17 United Black
3 N.O. Bounty
4 Khaotik
9 A.S.K.
10 Grand Theft Paintball
15 SLK
16 STOKED
1 All In Empire
6 Bad intentions II
7 Carolina Breakout II
12 FURY
13 Hardcore Supremacy
2 Category 5
5 Chicago Aggressive
8 Chicago Aggressive Black
11 Flint City CRU 2
14 Marietta Marauders
3 Maliciouz Army
4 Midwest Arson
9 Destiny Army FL
10 Envious
15 Miami Devious 5
16 OTP United 2
Website contents and layout Copyright 2003-2021 by PBLi